MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) (/temat-deadmau5-some-chords-prockers-remix--16881)



Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - ProCkers - 8.01.2016

Witam!

Zapraszam do odsłuchania mojego nowego remixu :)
Wszystkie uwagi jak zwykle mile widziane :)




RE: Deadmau5 - Some Chords(ProCkers Remix) - barthus - 8.01.2016

To nie jest przypadkiem remix remixu?
Odnoszę wrażenie jakbym już to kiedyś słyszał.


RE: Deadmau5 - Some Chords(ProCkers Remix) - ProCkers - 8.01.2016

Możesz mieć takie wrażenie bo stemy Some Chords udostępniał Dillon Francis ze swojego remixu :) Oryginalnych stemów Some Chords oficjalnie udostępnionych przez Deadmau5a nie znajdziesz :) Był nawet kiedyś konkurs na Beatport na zremixowanie remixu Dillona Francisa :D i stamtąd właśnie mam te stemy :)


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Shabboo Harper - 10.01.2016

Oryginał, według mnie, jest "grzeczny"; Twoja wizja jest nie tylko ostrzejsza, "temperamentna", lecz świetnie zróżnicowana i z technicznym "powerem" w miksie. Całość wyrażona zmyślnie i porządnie w Sound Design'ie. Jakiś "-"? Outro... "ot takie sobie". <hmm>

PS. Dillon Francis? Zupełnie jakby "prześladował" Ciebie... ;)


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Foortic - 17.01.2016

Track jak dla mnie mega...
Urzekł mnie drop który wg mnie jest zaje***** i taki rasowy...
A drugą rzeczą jaką mnie bardzo miło oczarowała jest to bass... Słyszę go jako głęboki niski bass który przy tym dropie jest poprostu wisienką na przepysznym torcie...
Takie jest moje zdanie :-D
5/5

Pozdro ;-)


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Z3KE - 30.01.2016

Bardzo dobry bulidup to po pierwsze. Drop jest ciekawy, przyjemny sounddesign, wszystko jest ze sobą spójne i ogólnie nie mam się do czego przyczepić aranżacyjnie. Niestety obawiam się, że mix leży troszkę. Drumsy nie mają odpowiedniej mocy. W mixie brakuje dołu przez co track traci swoją wyrazistość. Ale spokojnie, myślę, że wystarczy mała korekcja i dobra kompresja wielopasmowa na masterze plus mała korekcja drumsów i będzie dobrze ;) Myślę że należy Ci się za to solidne 4 :)


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Mike Brenn - 5.02.2016

Słychać potencjał.


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Amer - 5.02.2016

jak dla mnie to nic nie zrobiłeś ze śladami przyspieszone intro(czytajcie ucięte)z remixu remixu zmieniłeś drop który gustownie śmiem twierdzić jest nieokrzesany ,w ogóle ten remix dillona to dupe targaj na siłe , to ty nie wykazałeś żadnej indywiduum swojej kreatywności.
mam takie wrażenie że pociągniesz z tego trochę nauki jak cielak mleka od swojej krowiej mamy.


RE: Deadmau5 - Some Chords (ProCkers Remix) - Xorbolanid - 5.02.2016

(8.01.2016, 19:40)ProCkers napisał(a): Możesz mieć takie wrażenie bo stemy Some Chords udostępniał Dillon Francis ze swojego remixu :) Oryginalnych stemów Some Chords oficjalnie udostępnionych przez Deadmau5a nie znajdziesz :) Był nawet kiedyś konkurs na Beatport na zremixowanie remixu Dillona Francisa :D i stamtąd właśnie mam te stemy :)

Znajdziesz. Deadmau5, gdy właśnie uruchamiano Beatport Play czy jak to sie nazywało dla remikserów, udostępnił jako pierwszy utwór do remiksu. I był to własnie "Some Chords". Na necie są stemy.

Ja swój remiks robiłem z użyciem tych oryginalnych stemów (jakbyś chciał, ja ich już nie mam, jako że teraz mam nowego lapka... ale z chęcią poszukam - bo wiem gdzie).