MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Poleć syntezator VSTi - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Poleć syntezator VSTi (/temat-polec-syntezator-vsti)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poleć wtykę - SilverNight - 25.02.2012

Od Siebie Polecam

Przede wszystkim :

Sylenth1
Zebra
Z3ta , Z3ta 2
Hypersonic
V-station
Massive
Fm7
Fm8
Toxic |||
Absynth 5
Alchemy
Firebird
JP6K
Native Instruments Komplete 7 (12xDVD) + Elements (2xDVD) VSTiRTASAU (iSO-DYNAMiCS)
Spectrasonics Omnisphere
Spectrasonics Stylus RMX

Mix i Masterning

oczywiście Izotope Ozone 5 oraz paczka Waves



The 13 best free VST plug-ins in the world today

http://www.musicradar.com/tuition/tech/the-13-best-free-vst-plug-ins-in-the-world-today-277953/1






RE: Poleć wtykę - Bootyshine - 26.02.2012

(21.02.2012, 9:53)Bober napisał(a):

SonicCharge Synplant - Ciekawa wtyczka oferująca bardzo Ciekawe banki brzmień (wszystko oczywiście można dowolnie edytować, to nie Nexus). Jeśli ktoś lubi szumiące przeszkadzajki czy lekkie plucki to ta wtyczka jest dla niego :D
Ja używam tego stosunkowo rzadko, ale nie usuwam z dysku ze względu na sympatyczne dźwięki i nietypowy interfejs :)

Podeslalbys mi linka na pw? ^^ Bo nie moge tego znalezc w pelnej wersji <why>

EDIT: Dobra znalazlem... Fajnie wyglada ale nic poza tym xD


RE: Poleć wtykę - Chrased - 1.03.2012

Od siebie moge dodac PURITY. Zasada dzialania podobna do Nexusa, dobre, głebokie dzwieki. W dodatku mamy mozliwosc edytowania efektow wewnatrz wtyczki.


RE: Poleć wtykę - Yes I Am - 1.03.2012

Sytrus, Sylenth1, Zebralette, NI, Steinbergi...


RE: Poleć wtykę - K-not - 4.03.2012

Distroyr
GlaceVerb
DblueGlitch
Classic Compressor


RE: Poleć wtykę - ttss - 4.03.2012

TAL-noisemaker - ma wiele ciekawych dzwiekow

oraz do miksera TAL-reverb 3


RE: Poleć wtykę - sowa - 13.03.2012

dla producentów dubstepu :) konkurent Massiva i jak dla mnie lepszy :P




RE: Poleć wtykę - Matt Bukovski - 13.03.2012

sylenth1 jak dla mnie bez konkurencji jeśli chodzi o trance i house. no chyba że virus ;)


RE: Poleć wtykę - piral - 13.03.2012

Harmless, Harmor(e :D), Massive, WASP, WASP XT, Ohmicide (wszystko z tego), TS404 (fajne arpy się kręci), Sytrus, Toxic Bio...


RE: Poleć wtykę - K.o.N - 22.03.2012

Ja osobiście polecam Toxic Biohazard. Można na nim w bardzo prosty sposób zrobić fajne arpy ;D
V-Station można na necie znaleźć fajne banki z leadami i padami ;)


RE: Poleć wtykę - SecretRank - 23.03.2012

Hypersonic, zeta 2, vanguard.Na tym się głównie opieram :)


RE: Poleć wtykę - RDZK - 24.03.2012

Jedyne czego ja uzywam z wtyk VSTi to Sylenth1, Massive i 3xOSC, nic wiecej mi nie potrzeba (:


RE: Poleć wtykę - TheDJMacias - 30.03.2012

Ja osobiście polecam:
- Edirol Orchestral,
- Hypersonic 2
- Nexus
- Sytrus
- 3xOsc
- Virtual Bassist


RE: Poleć wtykę - Brest - 20.04.2012

Sylenth1, Zebra, Diva (koniecznie sprawdźcie :D), Izotope Ozone, GlaceVerb, ArtsAcoustic Reverb, niemal wszystko od Bootsy (Variety Of Sound), 3xosc,

Na tą chwilę tyle pamiętam.:D


RE: Poleć wtykę - Cielak - 20.04.2012

VSTi:
Rapture
Virtual Bassist
NI Orchestral
Sampletron

VST:
Vintage Channel (Sonar)
eq, kompresor, delay Sonitusa (Sonar)
Perfect Space (Sonar)
pakiet Modern plugins
Spitfish
Span


RE: Poleć wtykę - cinekkk1 - 21.04.2012

Ja używam Syletnh1 jako główne narzęzie, Nexus tylko do padów, pianina i skrzypiec, 3 x osc do szumu, oraz True Pianos też do pianina.


RE: Poleć wtykę - Divine Frequency - 21.04.2012

sytrus, harmless, slicex, sylek, ewqlog, classic wszystkie wtyczki, epicverb, izotope vinyl, gross beat, edison, hardcore + wszystkie frutki, grand2, sawer. to wszystko chyba :)


RE: Poleć wtykę - sowa - 21.04.2012

nexus ponad wszystko :D niczego innego bym nie potrzebował :D mmm no ale korzystam też z Hypersonica 2 iii fajne vsti, które mi przypadło do gustu to Diversion aczkolwiek trochę wcina cpu... ale wtyczka przyjemna i przejrzysta... lubię gladiatorka bo to trochę taki cichy bohater... sylenth1 mam... ale jakoś ta wtyka wydaje mi sie.. emmm przereklamowana...


RE: Poleć wtykę - Brest - 21.04.2012

(21.04.2012, 12:38)sowa napisał(a): nexus ponad wszystko :D niczego innego bym nie potrzebował :D mmm no ale korzystam też z Hypersonica 2 iii fajne vsti, które mi przypadło do gustu to Diversion aczkolwiek trochę wcina cpu... ale wtyczka przyjemna i przejrzysta... lubię gladiatorka bo to trochę taki cichy bohater... sylenth1 mam... ale jakoś ta wtyka wydaje mi sie.. emmm przereklamowana...


Może dlatego, że przy tylu wtyczkach jakie posiadasz nie poznałeś wystarczająco Sylenth'a 1?:D
Dla mnie Gladiator jest bardziej skomplikowany, a Sylenth1 to prostota a po jego dźwiękach nic na to nie wskazuje.:)




RE: Poleć wtykę - Lucjano - 26.04.2012

wielu wtyczek nie używam , ale napawde polecam z3ta ;)