MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ID - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ID - ID (/temat-id-id--20484)



ID - ID - nullname - 2.12.2016

Witam.


(fejk konto)

Nie spodoba się, bo bigroom.

Dziękuję.


RE: ID - ID - ProCkers - 2.12.2016

Intro od 30 sek słabo moim zdaniem wprowadza do dropu. Może dłużej wprowadź melodię na niskim, ledwo słyszalnym cutoffie i dopiero przy samym końcu intra przyeb gwałtownie do końca :) I może jakiś fill by się też przydał, bo jakoś nie poczułem tego uderzenia, które powinien mieć Bigroomowy drop :)

Sam drop jest mega, przeszkadzają mi tylko te wstawki z tym supersawem, są jak dla mnie zdecydowanie za głośno :) Możesz też popracować nad kickiem, bo gdy schodzi niżej to traci moc :) Choć to też może być wina mojego odsłuchu :)

Dalej w breaku, brakuje mi jakiegoś sub kicka w momencie gdy wchodzi melodia :) Póżniej gdy dochodzi kick, też jakiś fx by się tam przydał, żeby to jeszcze spotęgować :)

W kolejnym intrze te same zastrzeżenia co w pierwszym :)

Kolejny drop tak samo mega, tylko znowu nie podeszła mi kompletnie wstawka z tym wygłuszonym kickiem :) Jakoś średnio według mnie tam pasuje :) Może byś spróbował zamiast tego wstawkę trapową tam wsadzić?

Technicznie nie mam zastrzeżeń. Jak na razie ode mnie czwóreczka i czekam na full(chyba że to już full :D ) :)
Pozdrawiam! :)


RE: ID - ID - nullname - 2.12.2016

@changelog:
Trochę poprawione. Szczególnie ten kick - jak i wszystkie. I ten FX przy melodii(oraz mocniejszy kick), aby "było mocniej".
Kilka dodatków dałem jeszcze, ale raczej mało zauważalne.

Co do trapowej wstawki... pomyślę, ale nie umiem jeszcze tego robić :D Czas spróbować.


RE: ID - ID - P3TE - 4.12.2016

Cześć :D podoba mi się ☺ Lubię big room. Fajny klimat mix/master też w porządku :) Tylko przed dropem zrobiłbym przerwy a nie że od razu wchodzi. Jest taki jeden ciąg a to nie za dobrze brzmi tak mi się przynajmniej wydaje c:
Tak ogólnie to w porządku :P


RE: ID - ID - sebek.sebek98 - 7.12.2016

0:37 Źle ten snare wszedł :/ Ale ogólnie to jest fajne :D


RE: ID - ID - Shabboo Harper - 12.12.2016

Hmmm, ProCkers nader szczegółowo potraktował powyższy utwór... Nie będę "aż tak" ingerować w strukturę "ID...", w końcu to Twój koncept; określony przez swoisty dobór dźwięków czy też aranż; i takowy przyjmuję jako fakt. Nullname, "powiem" jedynie, iż w moim odczuciu piano w 1:34 jest zbyt "oldschool'owe" względem brzmienia całości projektu, również repetytywny charakter Synth'u kreuje wrażenie pewnej jednolitości. Jednakże, klimat jest zacny (!). Tak więc, przy porządnym "szlifie" miksu; zwłaszcza w kwestii separacji, efektywniejszej ekspresji każdej ze ścieżek Twój temat będzie świetnym track'iem w stylu Big Room. Good luck... Beer


RE: ID - ID - Miron44 - 29.12.2016

Fajny pomysł.