MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - WTFunk ! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - WTFunk ! (/temat-hip-hop-funky-fella-wtfunk)



Funky Fella - WTFunk ! - funkyfella - 30.12.2016

Jak zawsze troche sampla troche syntha i jedziemy :)
Wyszło bardzo tak jak tygryski lubią najbardziej :D





RE: Funky Fella - WTFunk ! - Mocade - 30.12.2016

Słuchałem już wcześniej, w porównaniu do poprzednich produkcji jest to coś świeżego, ten basowy efekt naprawdę robi swoją robotę. Pozytywna sprawa, jak zresztą zawsze. Fajnie jest od czasu do czasu posłuchać czegoś takiego. 5/5 to chyba u ciebie norma, musisz dla odmiany wrzucić kiedyś totalnego crapa :-) Pozdrawiam.


RE: Funky Fella - WTFunk ! - Hola Flavio - 5.01.2017

wyczuwam inspirkę RAUkiem

to mega, 5


RE: Funky Fella - WTFunk ! - Maciek - 7.01.2017

Elegancja i w brzmieniu i w aranżu i w dawce energii zawartej w tym numerze. Jedyne, co w moim guście nie do końca pasuje to miejscami te synthy... ale i tak jest 5


RE: Funky Fella - WTFunk ! - funkyfella - 8.01.2017

(30.12.2016, 1:44)Mocade napisał(a): Słuchałem już wcześniej, w porównaniu do poprzednich produkcji jest to coś świeżego, ten basowy efekt naprawdę robi swoją robotę. Pozytywna sprawa, jak zresztą zawsze. Fajnie jest od czasu do czasu posłuchać czegoś takiego. 5/5 to chyba u ciebie norma, musisz dla odmiany wrzucić kiedyś totalnego crapa :-) Pozdrawiam.

no chyba ostatnio przechodze na jakieś wariacje bardziej :) coraz bardziej szalone te bity wychodza,a ja coraz mniej świadomie je tworze. Po prostu siadam i "się robi", a ja mam poczucie, że uzyczam tylko ciała i umysłu :D

(5.01.2017, 14:51)Hola Flavio napisał(a): wyczuwam inspirkę RAUkiem

hehe a kto to je ? :D

(7.01.2017, 12:02)Maciek napisał(a): Elegancja i w brzmieniu i w aranżu i w dawce energii zawartej w tym numerze. Jedyne, co w moim guście nie do końca pasuje to miejscami te synthy... ale i tak jest 5

no ale bez nich nie byłoby róznorodności :) no ale podejrzewam, że nie każdemu bedzie pasować ale kurde "coś" mnie ciągnie do tych syntezotorów (szególeni jak takie fajne "vyntydżowe" brzmienie maja ) :D


RE: Funky Fella - WTFunk ! - Shabboo Harper - 9.01.2017

Hmmm... dziś ambiwalentnie; owszem jest świetnie ułożony Funk Beat (a'la Stevie Wonder'a "Higher Ground"/"Superstition"); głęboko syntetyczny (quasi Moog Synthesizer) i basowy; z subtelnie psychodelicznym Riff'em gitary, z akcentem Brass'ów w tle; lecz... jest to wszystko zbyt powtarzalne w aranżu, mechaniczne. Brakuje mi feeling'u, owego charme; dreszczyku "nieprzeciętnej" emocji. Technicznie: no change. Well done, Funky. :)


RE: Funky Fella - WTFunk ! - bigpush - 9.01.2017

Kiedy Cię słucham myślę sobie, kur** moje bity też tak muszą grać :), stary staję się mega Twoim fanem, 5/5

Pozdro :)


RE: Funky Fella - WTFunk ! - SecretRank - 9.01.2017

zajebiste 5/5


RE: Funky Fella - WTFunk ! - AndrzejKosa - 14.01.2017

Gicior.Tak.bujalem.glowa.ze.az.rozwalilem.sobie.czolo...5


RE: Funky Fella - WTFunk ! - Bary Douglas - 25.02.2017

Funky Fella jak zawsze kozacko, buja


RE: Funky Fella - WTFunk ! - murarz96 - 25.02.2017

Świetnie buja. Super był by talk box na tym syntezatorze.