MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Dawid Podsiadło - Elephant (Chervinski Touch) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Dawid Podsiadło - Elephant (Chervinski Touch) (/temat-deep-dawid-podsiadlo-elephant-chervinski-touch)



Dawid Podsiadło - Elephant (Chervinski Touch) - Tommy Reid - 2.09.2016

Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch)

Witam serdecznie! Przedstawiam Wam mój remiks utworu Elephant- Dawida Podsiadło. W sam raz na ostatni miesiąc wakacji (co dla niektórych) ;-)




RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Stiopa - 2.09.2016

Klimat oddałeś chyba lepszy niż w oryginale.... Ale może dlatego, że lubię house :P
Wokal fajnie jest wmixowany i nałożony efektami ale mógłby być nieco głośniej... Miejscami ucieka i ciężko wysłuchać tekstu... Całość jest dopasowana... Podoba mi się mimo, iz nie lubię zbytnio tego wokalisty i jego muzyki :)
Pozdro


RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Tommy Reid - 2.09.2016

Stiopa: dzięki za wypowiedź! Trudno było dobrze wmiksować wokal i utrzymać dobry poziom głośności, oryginał jest strasznie rozmyty, na dodatek w tle jest dużo "przeszkadzajek". Dlatego efekt jest jaki jest. Z acapellą na pewno wyszłoby to lepiej :)
Dzięki! :)


RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Shabboo Harper - 4.09.2016

Cytat:"Trudno było dobrze wmiksować wokal i utrzymać dobry poziom głośności, oryginał jest strasznie rozmyty...".

To prawda... Tym bardziej gratuluję "wyczynu". Klimat lekko eteryczny, "przyćmiony"; wokal ładnie "skąpany" w melodii; instrumenty "wysmakowane", ogromnie przekonujące w swej progresji. Pawle, w sumie jest... very okey. :)


RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Alex fat - 11.09.2016

Witam. Ja bardzo lubie tego artyste , szczeze slabo znam orginal . Biore w ciemno ten remol , swietna robota . pozdrawiam


RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Royal Cartel - 11.09.2016

Już kiedyś miałem się tu udzielić. Kawał dobrej roboty Tommy :)
Co do miksu nie będę się szczegółowo wypowiadał. Po prostu nie gra on większej roli przy tak świetnej aranżacji. Nic nie przeszkadza. Genialny klimat ;3


RE: Dawid Podsiadlo- Elephant (Chervinski Touch) - Grigor - 18.09.2016

I teraz moge słuchać Dawida Podsiadło :D


RE: Dawid Podsiadło - Elephant (Chervinski Touch) - Rust - 28.09.2016

Musisz mi to wybaczyć jeśli jesteś fanem Dawida Podsiadło ale... Twoja wersja jest po prostu lepsza :D O wiele przyjemniej mi się tego słucha w porównaniu do oryginału. Na tej wersji lżej się płynie, bardziej "smooth" :V. Nie oślepiło mnie wybuchającymi fajerwerkami, ale zrobiło się klimatycznie. Idealnie na cuś co leci w słuchawkach o 2 w nocy. :E Serdeczne propsy za pomsył i za "mucha nie siada" wykonanie. 5/5 Kcem wiencej! Beer


RE: Dawid Podsiadło - Elephant (Chervinski Touch) - In-Tegral - 22.10.2016

Nie jestem fanem Podsiadło, ale w Twojej wersji jest coś, co przyciąga, chociaż mix trochę skopałeś :D. Vocal jest za bardzo schowany, przez co czasem ciężko o rozumowanie tekstu. Haty za głośno. Perkusja czasem również. Ogółem przydałoby się tutaj bardziej przemyśleć sprawę częstotliwości na dźwiękach, czyli więcej wysokich na wokal a na reszcie przyciąć by starać się go jakoś wydobyć.